Ceník

MOTTO: ,,Pro nás je největší odměnou to, že se k nám vracíte.“

Fotografie


FOTO TÉMA 1:

Portrét – interiér, exteriér, ateliér (rodina, páry, jedinec, dítě, domácí mazlíček).

Balíček MINI: 
5 upravených fotografií, délka focení přibližně 1h, jedno místo, volba klasické nebo černobílé fotografie. Balíček obsahuje základní úpravy fotografie (včetně základní retuše port. osoby)…cena: 700 Kč + dárkový poukaz na další focení v ceně 100 Kč

Balíček TOP: 

10 upravených fotografii, délka focení přibližně 1,5h, dvě místa, volba klasické, černobílé nebo jinak umělecky laděné fotografie). Balíček obsahuje pokročilé úpravy fotografie (včetně pokročilé retuše port. osoby)…cena: 1200 Kč + dárkový poukaz na další focení v ceně 200 Kč

Balíček MAXI:

15 upravených fotografii, délka focení přibližně 2h, dvě místa, volba klasické, černobílé nebo jinak umělecky laděné fotografie). Balíček obsahuje pokročilé úpravy fotografie (pokročilé retuše portrétované osoby)…cena: 1600 Kč + dárkový poukaz na další focení v ceně 200 Kč

Profilové foto:
1 pravená a retušovaná fotografie v barevném, černobílém a uměleckém provedení (celkem 3 ks)…cena 300 Kč

Ateliérové foto:
V případě focení u Vás doma platíte pouze vybraný balíček + případné náklady na dopravu. V případě focení ve Vámi zvoleném ateliéru se cena navyšuje o případný pronájem (je možné naplánovat více modelů na jedno focení, což rozloží cenu pro jednotlivce). V ceně tisk 5 ks fotografií (2 ks – 15*20 cm, 3 ks – 10*15 cm). Výsledná cena je individuální.

FOTO TÉMA 2:

Dokumentační a reportážní fotografie – SVATBY, oslavy, soukromé i firemní, srazy, školní výlety, koncerty, kulturní akce a jiné.

Balíček STANDARD (zejména oslavy a jiná běžná reportáž)
50 – 80 fotografii se základní úpravou (ořez, jas, ostrost atd.). První hodina 1200 Kč každá další započatá ½ h… 250,- kč. V případě delší akce než 3h, je cena k dohodě. Další info viz poznámky níže.

Balíček PRÉMIUM (zejména SVATBA, křtiny a ostatní významné události):
50 – 100 fotografii s většími úpravami, zaměření na detail, portrét, momentky, zachycení pohybu a jiné kreativní prvky. První hodina 1400 Kč, každá další započatá ½ h = 300 Kč. V případě delší akce je cena k dohodě (více než 3h). Další info viz poznámky níže.

FOTO TÉMA 3:

Fotografování školek a škol, třídy, skupinky, jednotlivci (exteriér, interiér).

TŘÍDA:
Rozměry 10*15 cm, 15*18 cm, 15*20 cm… ceny 25/30/35 Kč za ks. Volba ze dvou variant vzhledu (vybranou variantu oznamte ještě před focením). Fotografie v tištěné formě do 1 týdne. Foto pro učitelský sbor ZDARMA. Jednotlivec ze třídy má každou 4 fotografii ZDARMA. Min. počet kusů foto dle počtu žáků ve třídě (vyjma sourozenců).

SKUPINKA:
Rozměry jsou stejné jako u třídy.  Focení skupinky je cena stejná již od 3 odebraných fotografií pro jednotlivce ze skupinky (při odběru 1 nebo 2 foto + 10 Kč). Každá 5 fotografie ZDARMA.

JEDNOTLIVEC:
Rozměry 10*15 cm, 15*18 cm, 15*20 cm… ceny 35/40/45 Kč za ks. Cena je vyšší jelikož se již jedná o portrétní foto. Každá 5 fotografie ZDARMA.

FOTO TÉMA 4:

Fotoknihy (příprava), fotosešity, kalendáře a jiné produkty dle Vašeho výběru (příprava fotografií).

FOTOKNIHA:
Příprava foto na fotoknihu (základní úpravy, ořez, možnost skládání fotek. Možnost skladby Do 50 fotografií… 300 Kč, do 100 fotografií 500 Kč (při horší kvalitě foto, např. z mob. telefonu + 150,- kč). Příprava do 1 týdne, k dispozici výsledný náhled. Jestliže si vyberete fotoknihu od našich partnerů (Kvalitnifotky.cz, Rajče.net, Saal digital) obdržíte slevu 10 %. Pokud nemáte svoji představu, rádi Vám poradíme, jak s Vaší fotoknihy učinit nezapomenutelný dárek.

POZNÁMKY: odkaz na náhledy fotografií ze kterých si vyberete, zasíláme max. do 2 dnů. Náhledy výsledných (upravených) fotografií max. do 10 dnů. Po zaplacení faktury lze již stahovat fotografie v plném rozlišení (zálohu uchováváme max. 2 měsíce). Náhledové foto je v min. rozlišení a nelze jej stáhnout. Každá další fotografie nad rámec balíčku je 100 Kč, doprava na místo focení do 10 km od Čáslavi zdarma, 11. a další km…6 Kč/km (nutno počítat se zpáteční cestou). Platba probíhá bezhotovostně nebo v hotovosti předem. Foto je k dispozici ihned po připsání částky na účet. Nejsme plátci DPH !

Pokud jste nenašli to co potřebujete NEVADÍ. Kontaktujte nás, protože máme rádi nové výzvy .

Grafika


GRAFIKA TÉMA 1:

Foto/grafika (návrh přání s využitím fotografie), PF , pozvánky (soukromé i firemní), letáky a jiné propagační materiály.

Návrh grafické podoby Vašeho přání 200 Kč. Formát A5 nebo fotografie v poměru 2:3 (ideální pro tisk fotografie 10*15). Zpravidla zasíláme dvě varianty k výběru, 1 korektura v ceně. Složitější grafické práce cca. 300 Kč/ hod., 1 korektura v ceně. Každá další korektura + 100 Kč. (max. 3x). Po domluvě možnost i v tiskové podobě a ceně obvyklé u našich partnerů. Platba viz ,,poznámky,,.

GRAFIKA TÉMA 2:

Vizitky (návrh soukromé i firemní), Logo, znak (firemní i osobní)

VIZITKA:
Obyčejná jednostranná 250 Kč, oboustranná 350 Kč. Originální jednostranná 1000 Kč, oboustranná originální od 1500 Kč. V případě že potřebujete i Logo, poskytujeme 10 % slevu (pokud máte vlastní, je nutno jej dodat ve vektor. podobě). Dodatečný převod bude zpoplatněn 100 Kč, při nutnosti překreslení viz. cena nového Loga. Formát 90×50 mm nebo Euro formát 85×55 mm. Je možné zabezpečit tisk dle obvyklých cen u našich partnerů. Je dobré si dopředu rozmyslet vše podstatné, co by měla obsahovat Vaše vizitka (nejen s tímto Vám rádi poradíme). Platba viz ,,poznámky,,.

LOGO:
Jednoduché logo již od 1500 Kč, složitější grafická podoba 2500 Kč. Logo vytvoříme ve vektorové podobě. Hodinová sazba grafika je 300 Kč. Dvě konzultace (korektury) zdarma. Každá další + 300 Kč (max. 2). V případě tvorby vizitky sleva 10 % na návrh vizitky. Platba viz ,,poznámky,,.

Poznámky: platba probíhá předem (hotovostně, bezhotovostně). V případě bezhotovostní platby prosím vždy uvádějte do poznámek jméno, účel platby (název zakázky), pokud nebylo dohodnuto jinak.  Náhled našeho návrhu zasíláme ihned po připsání částky na účet. K zadání bezhotovostní platby můžete využít náš QR kód. Nejsme plátci DPH!

Platební údaje:  1403575022/3030


 

Všechna práva vyhrazena Z-design ©