Ceník

MOTTO: ,,Pro nás je největší odměnou to, že se k nám vracíte.“

PORTRÉT – interiér, exteriér, ateliér (rodina, páry, jedinec, dítě, domácí mazlíček).

Balíček MINI… cena 700 Kč

Balíček TOP… cena 1500 Kč

Balíček MAXI… cena 2000 Kč

Baliček MINI- 5 upravených fotografií, délka focení přibližně 1h, jedno místo, volba klasické nebo černobílé fotografie. Balíček obsahuje základní úpravy fotografie (včetně základní retuše port. osoby).

Balíček TOP- 10 upravených fotografii, délka focení přibližně 1,5h, dvě místa, volba klasické, černobílé nebo jinak umělecky laděné fotografie). Balíček obsahuje pokročilé úpravy fotografie (včetně pokročilé retuše port. osoby).

Balíček MAXI- 15 upravených fotografii, délka focení přibližně 2h, dvě místa, volba klasické, černobílé nebo jinak umělecky laděné fotografie). Balíček obsahuje pokročilé úpravy fotografie (pokročilé retuše portrétované osoby).

Profilové foto:
1 pravená a retušovaná fotografie v barevném, černobílém a uměleckém provedení (celkem 3 ks)…cena 300 Kč

Ateliérové foto:
V případě focení u Vás doma platíte pouze vybraný balíček + případné náklady na dopravu. V případě focení ve Vámi zvoleném ATELIÉRU se cena navyšuje o případný pronájem (je možné naplánovat více modelů na jedno focení, což rozloží cenu pro jednotlivce). V ceně tisk 5 ks fotografií (2 ks – 15*20 cm, 3 ks – 10*15 cm). Výsledná cena je individuální.

SVATBY, KŘTINY, reportážní a dokumentační fotografie 

SVATBA, KŘTINY a ostatní významné události

1. hodina…  1900 Kč

2. a 3. hodina… 1400 Kč

4 a více hodin… 1200 Kč /h

50 – 100 fotografii s většími úpravami, zaměřeno na detail, portrét, momentky, zachycení pohybu a jiných kreativních prvků.  V případě delší akce je cena k dohodě (více než 7 h). Rezervace termínu je možná oproti záloze 1000 Kč. Další info viz poznámky níže.

OSLAVY a jiná běžná reportáž

1. hodina…  1400 Kč

2. a 3. hodina… 1000 Kč

4 a více hodin… 800 Kč /h

50 – 80 fotografii se základní úpravou (ořez, jas, ostrost atd.). V případě delší akce než 7 h, je cena k dohodě. Další info viz poznámky níže.

ŠKOLKY, ŠKOLY

TŘÍDA:
Rozměry 15*18 cm, 15*20 cm… ceny 35/40 Kč za kus. Volba ze dvou variant vzhledu (vybranou variantu oznamte ještě před focením). Fotografie v tištěné formě do 1 týdne. Foto pro učitelský sbor ZDARMA. Jednotlivec ze třídy má každou 4 fotografii ZDARMA. Min. počet kusů foto dle počtu žáků ve třídě (vyjma sourozenců).

SKUPINKA:
Rozměry jsou stejné jako u třídy.  Focení skupinky je cena stejná již od 3 odebraných fotografií pro jednotlivce ze skupinky (při odběru 1 nebo 2 foto + 20 Kč). Každá 5 fotografie ZDARMA.

JEDNOTLIVEC:
Rozměry 10*15 cm, 15*18 cm, 15*20 cm… ceny 35/45/50 Kč za ks. Cena je vyšší jelikož se již jedná o portrétní foto. Každá 5 fotografie ZDARMA.

Fotoknihy, fotosešity, kalendáře (příprava) a jiné produkty dle Vašeho výběru 

FOTOKNIHA… 500 Kč (do 50 foto.)/ 800 Kč (do 100 foto.)

Příprava foto na fotoknihu (základní úpravy, ořez, možnost skládání fotek). Možnost skladby do 50 / 100 fotografií (při horší kvalitě foto, např. z mob. telefonu + 200 Kč). Příprava do 1 týdne, k dispozici výsledný náhled. Jestliže si vyberete fotoknihu od našich partnerů (Kvalitnifotky.cz, Rajče.net, Saal digital) obdržíte slevu 10 % z běžné ceny produktu. Pokud nemáte svoji představu, rád Vám poradím, jak s Vaší fotoknihy učinit nezapomenutelný dárek.

POZNÁMKY: odkaz na náhledy fotografií ze kterých si vyberete, zasíláme max. do 3 dnů. Náhledy výsledných (upravených) fotografií max. do 10 dnů. Po zaplacení faktury již lze stahovat fotografie v plném rozlišení (zálohu uchováváme max. 2 měsíce). Náhledové foto je v min. rozlišení a nelze jej stáhnout. Každá další fotografie nad rámec balíčku je 100 Kč, doprava na místo focení do 10 km od Čáslavi zdarma, 11. a další km…10 Kč/km (nutno počítat se zpáteční cestou). Platba či záloha probíhá bezhotovostně (oproti dokladu). Foto je k dispozici ihned po připsání částky na účet. Nejsme plátci DPH !

Pokud jste nenašli to co potřebujete NEVADÍ. Kontaktujte nás, protože máme rádi nové výzvy .

Foto grafika

Návrh přání s využitím fotografie, PF, pozvánky (soukromé i firemní), letáky a jiné propagační materiály.

Návrh grafické podoby Vašeho přání… 300 Kč

Složitější grafické práce 300 Kč/ hod.

Po domluvě možnost i v tiskové podobě a ceně obvyklé u našich partnerů. Platba viz ,,poznámky,,.

Poznámky: platba probíhá bezhotovostně, předem. V případě bezhotovostní platby prosím vždy uvádějte do poznámek jméno, účel platby (název zakázky), pokud nebylo dohodnuto jinak.  Náhled našeho návrhu zasíláme ihned po připsání částky na účet. K zadání bezhotovostní platby můžete využít náš QR kód. Nejsem plátce DPH!

Platební údaje:  1403575022/3030


 

Všechna práva vyhrazena Jan Zdichynec ©